Iwanowice Staw

Z radością pragniemy poinformować Państwa, że od dnia 01.01.2016 opiekę zdrowotną nad mieszkańcami gminy Szczytniki objęła „Humieja & Pokojowy – Lekarska Spółka Partnerska” w wyniku wygranego przetargu na pomieszczenia pod działalność medyczną w Stawie i Iwanowicach. Nasza spółka reprezentowana jest przez lekarzy specjalistów – Macieja Pokojowego i Krystiana Humieję.

Iwanowice: ul. Kordeckiego 2, tel. 505 442 063

Staw: ul. Ogrodowa 6, tel. 505 442 049

PRZYJDŹ, ZOBACZ, PRZEKONAJ SIĘ SAM JAK MOŻE WYGLĄDAĆ PRAWDZIWA OPIEKA ZDROWOTNA, JAKIEJ DO TEJ PORY NIE ZNAŁEŚ

Naszą ideą jest wprowadzenie „nowej jakości medycyny rodzinnej” w gminie Szczytniki, którą dotychczas propagowaliśmy i wdrażaliśmy, i której mogli już doświadczyć mieszkańcy sąsiednich gmin – Brzezin i Opatówka. „Nowa jakość medycyny rodzinnej” to – wieloki­erunkowa, kompleksowa, specjalistyczna opieka zdrowotna, oparta na  i doświadczeniu lekarzy specjalistów, którzy po pierwsze chcą diagnozować (umożliwiając szybki dostęp do niezbędnych badań podstawowych i specjalistycznych), po drugie leczyć, i co więcej, po trzecie zapobiegać chorobom, a więc prowadzić szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną wśród dzieci i dorosłych. Dużą wagę przywiązują ponadto do dietetyki i działań fizjoterapeu­tów, zapewniając także możliwość łatwego dostępu do fachowców z tych dziedzin.

Aby wdrażać „nową jakość” trzeba jak najszybciej zebrać pacjentów do nowo otwartych placówek, po to by móc wykorzystywać potencjał finansowy na zakup odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu i udoskonalać ośrodki.

Pacjenci z gminy Szczytniki korzystać mogą również bezpłatnie z placówek ochrony zdrowia pod nazwą Humieja & Pokojowy Medical Center w Opatówku i Brzezinach (wystarczy złożyć deklarację wyboru lekarza; aby to zrobić nie trzeba wypisywać się z poprzedniej przychodni, ani tam pójść o tym poinformować, gdyż te procedury są wykony­wane automatycznie). Można też bez obaw korzystać z bezpłatnych porad ginekologicznych oraz stomatologicznych w innych przychodniach, będąc jednocześnie pacjentem przychodni „nowej jakości”.

Pacjenci, którzy zechcą korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej w ośrodkach w Iwanowicach i Stawie są zobowiązani do podpisania deklaracji, jeśli nie zrobili tego wcześniej w Opatówku lub Brzezinach. Zachęcamy do podpisywania deklaracji już teraz z uwagi na skrócenie i uniknięcie formalności w trakcie korzystania z usług medycznych w ww. palcówkach, a tym samym szybszego dostępu do lekarzy.

Od dnia 01.01.2016 istnieje także możliwość zamawiania wizyt prywatnych w ramach Indywidualnej, Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej – Maciej Pokojowy – specjalista chorób wewnętrznych. Zapisy pod nr telefonów ośrodka oraz 609 813 313 lub na miejscu w przychodni. Możliwe wizyty w każdym dniu tygodnia po uzgodnieniu telefonicznym.